Fa | En
تاريخ : سه شنبه 1395/6/23
کد خبر: 53419
سه کتاب از مجموعه «بیشتر بدانیم» انتشارات دارالحدیث منتشر شد/ پاسخ به پرسش‌هایی درباره حضرت مهدی(عج)

سه کتاب از مجموعه «بیشتر بدانیم» انتشارات دارالحدیث منتشر شد/ پاسخ به پرسش‌هایی درباره حضرت مهدی(عج)

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی‌نیا، معاون فرهنگی و هنری دارالحدیث از انتشار سه کتاب از مجموعه «بیشتر بدانیم» خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث به نقل از ایبنا ـ به گزارشخبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی‌نیا، معاون فرهنگی و هنری دارالحدیث گفت: با تلاش بخش تدوین متون، آثار عمومی ویژه جوانان در موضوعات مهم و مورد نیاز با عنوان اصلی «بیشتر بدانیم» تولید شده است.

وی افزود: هدف از تولید مجموعه آثار بیشتر بدانیم ارائه پاسخ کوتاه، علمی، مستند و ساده و روان به پرسش‌های پر تکرار در موضوعاتی است که در باورها و رفتارهای دینی جوانان از میزان تأثیرگذاری بالایی برخوردار است.معاون فرهنگی و هنری دارالحدیث ادامه داد: تولید این مجموعه آثار با هدف مذکور از مدتی پیش قبل کلید خورد و تا کنون چند اثر از این مجموعه به زیور طبع آراسته شده است.

سبحانی‌نیا با اشاره به حجم زیاد پرسش‌ها و شبهات القاء شده به جامعه مسئولیت ارائه پاسخ به این پرسش‌ها را بر عهده نهادهای مذهبی و فرهنگی دانست.وی در ادامه گفت: معاونت فرهنگی و هنری دارالحدیث این مسئولیت را درک کرده و برای پاسخگویی به آن اقداماتی را آغاز کرده است.

مدیر عامل انتشارات دارالحدیث افزود: آثار منتشر شده از این  مجموعه عبارت است از:
«از قرآن بیشتر بدانیم» با ارائه پاسخ به 114 پرسش قرآنی؛ «از رمضان بیشتر بدانیم» ارائه پاسخ به 40 پرسش پیرامون روزه و رمضان، «از امام مهدی بیشتر بدانیم» با ارائه پاسخ به 72 پرسش پیرامون حضرت مهدی(عج) و «از احادیث پزشکی بیشتر بدانیم» با ارائه پاسخ به پرسش در موضوع احادیث پزشکی است.
سبحانی‌نیا افزود: در کتاب «از نماز بیشتر بدانیم» به ارائه پاسخ به 40 پرسش در موضوع نماز و «از امام حسین (ع) بیشتر بدانیم با ارائه پاسخ به 72 پرسش پیرامون سیدالشهدا(ع) و قیام خونین آن حضرت از جمله آثار در دست تولید از این مجموعه است که به زودی منتشر خواهد شد.

منبع :